On-line

Interaktywne spotkania w postaci szkoleń on-line, indywidualnych konsultacji on-line oraz webinariów.Specjaliści z zakresu on-line

Roman Kraczla

Roman Kraczla

Ekonomista i socjolog. Absolwent Akademii Ekonomicznej i Uniwersytetu Śląskiego. Trener biznesu z blisko 20 letnim stażem. Specjalizuje się w tematyce teorii i praktyki negocjacji, psychologii zarządzania i wywierania wpływu, efektywnej komunikacji i coachingu. Twórca lub współtwórca wielu autorskich programów szkoleniowych w tym zakresie. Udziela wsparcia coachingowego i mentorskiego managerom i specjalistom z firm w całej Polski.Prezes firmy konsultingowej SMG/KRC Human Resources, wykładowca i twórca programów na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii biznesu i wywierania wpływu i coachingu.

Ekspert kluczowy w ramach projektów EFS realizowanych przy współpracy z WYG Int (uprzednio IMC Polska) Inwestycja w Kadry I i II, ekspert d.s. szkoleń w Górniczej Agencji Pracy, ekspert d.s. outplacementu Fundacji FISE i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, członek Rady Programowej Fundacji Forum Dialogu Między Narodami

Udziela konsultacji w zakresie
Rozwoju skuteczności osobistej, analizy i rozwoju indywidualnego stylu kierowania, identyfikacji nieświadomych barier rozwoju, pozycji i skryptów życiowych, efektywnej komunikacji i identyfikacji barier komunikacyjnych, tworzenia efektywnych zespołów pracowniczych, integracji zespołów i organizacji, technik wywierania wpływu, trudnych sytuacji w zarządzaniu zespołami, rozwiązywania konfliktów

Magdalena Kraczla

Prof. nadzw. dr hab. Magdalena Kraczla

Specjalista w zakresie psychologii biznesu i psychologii zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako konsultant w firmach doradztwa personalnego dyrektor personalny, trener kompetencji społecznych oraz coach, a także wykładowca na wielu wyższych uczelniach. Zajmuje się psychologią biznesu oraz tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. Prowadzi szkolenia i konsultacje dla firm z zakresu wdrażania i usprawniania systemów Human Resources (HR) oraz zarządzania kapitałem ludzkim w organizacjach.

Realizuje treningi z obszaru psychologii pracy oraz sesje coachingowo-mentoringowe dla menedżerów. Zajmuje się diagnostyką stresu zawodowego i wypalenia zawodowego, a także diagnozą osobistego potencjału. Posiada certyfikaty trenera i coacha oraz certyfikat realizacji szkoleń i usług doradczych według standardów unijnych.

Udziela konsultacji w zakresie
Stres prywatny i zawodowy, wypalenie zawodowe, wzmacnianie odporności psychicznej, niska samoocena i brak pewności siebie, kryzys wieku średniego, planowanie osobistego rozwoju, HR w organizacjach: rekrutacja pracowników, skuteczne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, wzmacnianie pozycji działu HR w organizacji, skuteczna komunikacja międzyludzka (w tym komunikacja wirtualna), kierowanie zespołami pracowniczymi, kierowanie zespołami wirtualnymi.

Krzysztof Stadler

Krzysztof Stadler

Socjolog, mediator sądów okręgowych, doradca w projektach PARP dla przedsiębiorstw. Ekspert wspierający działania restrukturyzacyjne i naprawcze firm. Poza doświadczeniami pracy akademickiej od 1990 roku posiada bogate doświadczenie w diagnozowaniu potrzeb rozwojowych przedsiębiorstw oraz w tworzeniu konkretnych rozwiązań zarządczych i organizacyjnych. W swojej pracy bazuje nie tylko na przekazywaniu pomysłów, wiedzy oraz umiejętności ale pomaga wdrażać konkretne działania naprawcze ukierunkowane na odzyskiwanie utraconych albo zamrożonych rynków i sprzedaży, także poprzez opracowywanie innowacyjnych ofert produktów i usług znajdujących aktualnie zainteresowanych zakupem odbiorców.  

Specjalizuje się w diagnozach sytuacji trudnych u przedsiębiorców w celu wypracowania konkretnych działań naprawczych. Jako mediator sądów okręgowych posiada doświadczenie w opracowywaniu działań łagodzących skutki kryzysu wywołanego epidemią choroby COVID-19 poprzez tworzenie projektów porozumień minimalizujących straty ponoszone przez zainteresowane strony współpracy biznesowej. Zajmuje się także doradztwem transakcyjnym poprzez znajdowanie finansowania projektów rozwojowych, inwestorów, nabywców lub sukcesorów podmiotów gospodarczych.

Udziela konsultacji w zakresie
Diagnoza aktualnej sytuacji trudnej w działającym przedsiębiorstwie, systematyzowanie i porządkowanie wiedzy przedsiębiorcy na temat możliwych działań w sytuacjach zamrożenia lub utraty rynku, poszukiwania nowych obszarów oraz branż działalności o charakterze chwilowym lub docelowym. Wspieranie przedsiębiorców w rozmowach tworzących antykryzysowe rozwiązania ratunkowe z instytucjami oraz podmiotami gospodarczymi i klientami.  

Siedziba

  • ul. 3 Maja 22, lok. III p
  • 40-096 Katowice

SMG/KRC

  • NIP: 6342447983
  • REGON: 276716351

Katowice

  • +48 32 203 74 54

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawa

  • +48 22 153 00 73

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.