Akademia Managera

Przedstawiamy poniżej projekt procedury rozwojowej skierowanej do kadry managerskiej Państwa firmy, pod roboczym tytułem Akademia Managera.

Projekt ma charakter wstępny i jest możliwe dokonanie w nim stosownych zmian czy modyfikacji.

Celem projektu jest zaopatrzenie managerów w wiedzę, a przede wszystkim w umiejętności praktyczne związane z wymaganiami ich codziennej pracy. (Zakres tematyczny poszczególnych szkoleń jest zgodny z listą szkoleń przesłaną nam w zapytaniu ofertowym). Cel ten chcemy osiągnąć poprzez różnorodne metody i formy szkoleniowe – szkolenia grupowe, konsultacje indywidualne, pracę własną uczestników projektu.

W prezentowanej ofercie zamieściliśmy programy szkoleń zgrupowane w 4 dwudniowe bloki szkoleniowe, zaś całość planujemy zakończyć szkoleniem dotyczącym budowania zespołu. Szkolenie to będzie miało charakter outdooru i jego celem będzie zapoznanie uczestników Akademii ze sposobami integracji zespołu pracowniczego. W zajęciach tych – prowadzonych wg metodologii SMG/KRC HR – wykorzystujemy nagrania wideoA, na których rejestrujemy pracę grupy. Dzięki temu każdy uczestnik outdooru będzie miał możliwość naocznego przekonania się o swojej roli w zespole oraz o poziomie integracji i spójności zespołu.

Dodatkowo na szkoleniu tym planujemy zorganizować uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia Akademii Managera. Zaletą naszej oferty jest m.in. wykorzystanie różnorodnych technik i metod rozwoju managerów. Oprócz wspomnianych powyżej 4 szkoleń grupowych uczestnicy projektu realizować będą zadania zlecone, pozwalające wykorzystać i utrwalić wiedzę ze szkolenia w praktyce. By zadania te realizowane były prawidłowo i z właściwą motywacją, proponujemy pomiędzy każdym szkoleniem grupowym dwugodzinną grupową sesję coachingową.

Ponadto w okresie pomiędzy szkoleniami każdy uczestnik będzie miał możliwość odbycia telefonicznych lub bezpośrednich - w zależności od skali problemu – konsultacji z wybranym trenerem/ekspertem SMG/KRC HR.

Dla lepszego przyswojenia wiedzy w ramach Akademii Managera planujemy przeprowadzenie 4 testów wiedzy (po każdym szkoleniu). Testy te, tak zwane testy ex-post, mają za zadanie zmotywować uczestników do pełniejszego uczestnictwa w zajęciach oraz mają spowodować większe przyswojenie przekazywanej wiedzy. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i o kontakt.

Siedziba

  • ul. 3 Maja 22, lok. III p
  • 40-096 Katowice

SMG/KRC

  • NIP: 6342447983
  • REGON: 276716351

Katowice

  • +48 32 203 74 54

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawa

  • +48 22 153 00 73

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.