Szkolenia biznesowe

Celem SMG/KRC Poland HR jest świadczenie usług szkoleniowych i konsultacyjnych dla firm i instytucji działających na polskim rynku, którym zależy na własnym rozwoju zawodowym i polepszeniu swojej pozycji na rynku pracy. Oferta nasza jest tworzona i realizowana przez specjalistów w zakresie psychologii i metodologii szkoleń oraz praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy konsultacyjnej i szkoleniowej. W trakcie prowadzonych przez nas zajęć koncentrujemy się zarówno na nauczaniu uczestników konkretnych sposobów działania, efektywnych w określonych okolicznościach, jak i na dostarczeniu im umiejętności bardziej uniwersalnych, możliwych do wykorzystania w różnych sytuacjach zawodowych. 

Szkolenia Otwarte

Firma SMG/KRC Poland Human Resources dysponuje szeroką ofertą szkoleń otwartych.Prowadzone są one przez grupę specjalistów. Wybierając nasze szkolenia będą mieli Państwo pewność, że przekazana przez nas wiedza w przyszłości zostanie wykorzystana przez waszych pracowników.    

Szkolenia zamknięte

Posiadając ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu, jak i w nauczaniu, w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz szkoleń, które łączą w sobie zdobytą przez lata wiedzę praktyczną z teorią. Bądźcie jednak gotowi na to, że teorię będziecie poznawać głównie w praktyce podczas licznych ćwiczeń i warsztatów, gdyż to głównie tę formę przybierają przygotowane przez nas szkolenia.

Akademia Managera

Przedstawiamy poniżej projekt procedury rozwojowej skierowanej do kadry managerskiej Państwa firmy, pod roboczym tytułem Akademia Managera. Projekt ma charakter wstępny i jest możliwe dokonanie w nim stosownych zmian czy modyfikacji.

Siedziba

  • ul. 3 Maja 22, lok. III p
  • 40-096 Katowice

SMG/KRC

  • NIP: 6342447983
  • REGON: 276716351

Katowice

  • +48 32 203 74 54

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawa

  • +48 22 153 00 73

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.